Chaugnar

Strike of Kings

Chaugnar

Kozmik Haberci

Rol : Tank
Uzmanlık : Güçlendirici
Dayanıklılık

TEMEL ÖZELLİKLER

Maksimum Can

3311

Fiziksel Savunma

150 – %20

Fiziksel Saldırı

170

Büyü Savunması

50 – %7,6

Büyü Saldırısı

0

Maksimum Mana

420

SALDIRI ÖZELLİĞİ

Hareket Hızı

390

Saldırı Hızı

%0

Can Çalma

%0

Saldırı Menzili

Yakın Dövüş

Zırh Delme

0 – %0

Kritik Oranı

%0

Mana Çekme

%0

Büyü Delme

0 – %0

Kritik Hasar

%200

Bekleme Süresine Azalma

%0

SAVUNMA ÖZELLİĞİ

Direnme

%0

Can/5sn

55

Mana/5sn

15

SKİLLER (BECERİLER)

Strike of Kings 1. Skill

Kaos Koruması

 

Chaugnar, kaos enerjisi yaratarak yakındaki müttefikleri üzerinde, düşman tarafından oluşturulan etkileri ortadan kaldırır ve onları koruma altına alarak uzaktan gelen kontrol etkilerine karşı bağışıklık kazandırarak daha az hasar almalarını sağlar. Yanındaki dostların Hareket Hızları 0,5 saniyeliğine ve Chaugnar’ın Hareket Hızı da 3 saniyeliğine artar. Şok Dalgası bekleme süresi azalır, bunun için mana harcamaz ve 6 saniye sürer.

Bekleme Süresi   : 45/40/35

Mana Maliyeti     : 150

Strike of Kings 2. Skill

Şok Dalgası

Büyü

Chaugnar vücudunun tamamını sallayarak etrafındaki düşmanlara 300(+0) Büyü Hasarı verir. Hasar, her vuruşta %30 artar ve en fazla 2 kademe birikime ulaşabilir. Enerji Dalgası bekleme süresi 1 saniye azalır.

Temel Hasar        : 300/360/420/480/540/600

Bekleme Süresi   : 3

Mana Maliyeti     : 40

Strike of Kings 3. Skill

Enerji Dalgası

Büyü Kontrol

Chaugnar, yanındaki düşmanlara saldıran ve vurduğu her düşmana 375(+0) Büyü Hasarı veren bir enerji dalgası yaratır. Düşmanın Hareket Hızını %50 oranında azaltır ve bu 2 saniye sürer.

Temel Hasar        : 375/450/525/650/725/800

Bekleme Süresi   : 9

Mana Maliyeti     : 80

Strike of Kings Pasif Skill

Sadık Haberci

(Pasif) 

Chaugnar, enerji dalgasını her kullandığında Kaos Enerjisi yaratarak, düşman tarafından kendi üzerinde oluşturulan bütün etkileri kaldırır, Alınan Hasarı %10 azaltır ve Hareket Hızını 2 saniye boyunca %20 artırır.

CHAUGNAR’IN HİKAYESİ

“Ben kaosun vücut bulmuş haliyim.”

Chaugnar, antik zamanlardan kalma, kaosun büyülü enerjisiyle şu anki canavarımsı yapısına dönüştürülmüş bir mamuttur. Kaos, Chaugnar’ın görünüşünü değiştirmekle kalmamış, zihnini de bulandırmıştır. Ona göre varoluş, kaos ve düzenin arasında geçen savaşın arasında kalmış bir şeyden ibarettir. Hayat, kurallar, kader, mantık, duygular… Onun için hiçbir şey ifade etmeyen sözcüklerdir.

Karanlıklardan da karanlık olan, insanlara hiç hissetmedikleri kadar korku salan bu varlık, bir talihsizlik sonucu diz çöktürülmüştü. O üstün yetenekli insanoğlu tarafından Karadeniz’in derin sularına hapsedilmeseydi, şu an dünya diye bir şey kalmamıştı.

Kaosun o büyük gücü hiçbir zaman bitirilmeyecekti. İnsanoğlunun yapabileceği tek şey Chaugnar’ı zayıflatmaya çalışıp, onun tehdidini ortadan kaldırmaya çalışmaktan ibaret olacaktı. Nitekim, herkes tarafından bilindiği üzere Chaugnar, o prangalarından kurtulup hiddetini ve nefretini dünyanın her köşesine kusacaktı.

“Şu dünya kaos içinde boğulup gidecek ya, işte bunu sana göstereceğim!”

Yorumlar

yorumlar

Benzer yazılar