Natalya

Strike of Kings

Natalya

Cehennem Kraliçesi

Rol : Büyücü
Uzmanlık : Dürtme
Dayanıklılık

TEMEL ÖZELLİKLER

Maksimum Can

3323

Fiziksel Savunma

83- %12.1

Fiziksel Saldırı

170

Büyü Savunması

50 – %7,6

Büyü Saldırısı

0

Maksimum Mana

490

SALDIRI ÖZELLİĞİ

Hareket Hızı

340

Saldırı Hızı

%0

Can Çalma

%0

Saldırı Menzili

Uzun Menzil

Zırh Delme

0 – %0

Kritik Oranı

%0

Mana Çekme

%0

Büyü Delme

0 – %0

Kritik Hasar

%200

Bekleme Süresine Azalma

%0

SAVUNMA ÖZELLİĞİ

Direnme

%0

Can/5sn

47

Mana/5sn

17

SKİLLER (BECERİLER)

Strike of Kings 1. Skill

Ölümcül Işınlar

Büyü 

Natalya, köpeği Zehirli Diş’e ölümcül bir ışın yaymasını emrederek her 0,25 saniyede bir düşmanlara 120(+0) Büyü Hasarı uygular. Natalya yönlendirme yaparken 500(+0) hasar emen bir Kalkan oluşturur. Natalya, Kalkan süresince başkaları tarafından kontrol edilme saldırılarına karşı bağışıklık kazanır (yönlendirme, aynı beceriyi 1 saniye sonra tekrar kullanarak iptal edilebilir).

Temel Hasar        : 120/150/180

Kalkan Puanı Ar: 500/650/800

Bekleme Süresi   : 30/26/22

Mana Maliyeti     : 120

Strike of Kings 2. Skill

Gizemli Nova

Büyü Kontrol

Natalya, belirlenen konumda gizemli küre oluşturur. Küre, bir düşmana veya gidebileceği en uzak mesafeye uzaklaştığında, Gizemli Nova’ya dönüşerek düşmanları sersemleten bir vuruş yapar. Ardından yavaşça uçarak ve her seferinde çevresindeki düşmanların Hareket Hızını yavaşlatarak 130(+0) Büyü Hasarı verir ve Hareket Hızını 1.5 saniyeliğine %50 oranında yavaşlatır.

Temel Hasar        : 130/145/160/175/190/205

Bekleme Süresi   : 12/11.4/10.8/10.2/9.6/6

Mana Maliyeti     : 80

Strike of Kings 3. Skill

Gizemli Ruhlar

Büyü 

Natalya, hedeflenen konuma 5 adet Gizemli Ruh gönderir. Her ruh, vurduğu düşmana 350(+0) Büyü Hasarı verir. Bir düşmana birden fazla ruh vurduğunda her ruh fazladan %30 hasar verir. Ruhlar, düşman herosu tarafından isabet aldığında yok olur.

Temel Hasar        : 350/390/430/470/510/550

Bekleme Süresi   : 6

Mana Maliyeti     : 70

Strike of Kings Pasif Skill

Gizemli Ateş

(Pasif)  Büyü 

Bu beceri, düşmanlara fazladan büyü hasarı verir ve kısa sürede 10 kademeye kadar birikebilir.

NATALYA’NIN HİKAYESİ

Düşenler istila ettiği sırada, Işıklı Tapınakta bir grup inançlı mürit, gönüllü olarak, insanları ölümsüz savaşçılara dönüştüren bir parazit olan Zehirli Diş’e kendilerini teslim etmeye karar vermişlerdi. bu sonsuz ve şeytani laneti üstlenerek kutsal topraklarını Düşenler’e karşı koruyacaklardı.

Zehirli Diş’in taşıyıcıları hiçbir şekilde öldürülemez ve bu parazit nesilden nesile geçirilebilirdi. Bu savaşçıların soyundan gelen Natalya da parazit taşıyanlardandı.

Eğer kavimlerden birisi ezici bir gücün şiddetine maruz kalırsa, savaşçı yok edilir ve güçleri kavme aktarılırdı. Dış tehlikelere karşı savaşma konusunda ise tapınak, kavimleri daha iyi taşıyıcılar yetiştirmek için tecrit altına alırdı.

Natalya ise tapınağın görüp görülebileceği, atalarından kalan bu gücün en iyi taşıyıcısıdır. Tapınaktakiler ona yaranmak için, reşit olduğu vakit bir elçi aracılığıyla ona abartılı büyüklükte hediyeler göndermişlerdi. Nitekim tapınaktakilerin bilmediği bir şey var; Natalya, bu küçük düşürücü tecrit uygulamasından artık bunalmış ve kavminin bu aşağılanmaya daha fazla katlanmasına razı gelmiyordu.

Bir merasim sırasında ” Bütün günahlar benim boynuma” diyerek bütün kavmini kendi elleriyle yok etmiş ve bu lanetli kadere artık bir son vermiştir. Elçilerin başı tapınağın en yüksek yerinde, özgürlük uğrundaki kararlılıklarını göstermek için asılmıştı. O da biliyordu ki; bu tapınak lanetin ta kendisiydi.

Natalya artık karanlığa gömülmüştü. Zehirli Diş’i büyü okulundan gelen bütün lanetlerden arındırmayı başarmış ve bunun karşısında Veera’ya bağlılık yemini etmişti. Vefalı köpeği Zehirli Diş’i de yanına alarak, bu muazzam yıkıcı gücü artık elinde tutacaktı.

Yorumlar

yorumlar

Benzer yazılar