Slimz

Strike of Kings

Slimz

Mert

Rol : Okçu
Uzmanlık : Hücum – Haberci
Dayanıklılık

TEMEL ÖZELLİKLER

Maksimum Can

3389

Fiziksel Savunma

89- %12.9

Fiziksel Saldırı

172

Büyü Savunması

50 – %7,6

Büyü Saldırısı

0

Maksimum Mana

440

SALDIRI ÖZELLİĞİ

Hareket Hızı

340

Saldırı Hızı

%0

Can Çalma

%0

Saldırı Menzili

Uzun Menzil

Zırh Delme

0 – %0

Kritik Oranı

%0

Mana Çekme

%0

Büyü Delme

0 – %0

Kritik Hasar

%200

Bekleme Süresine Azalma

%0

SAVUNMA ÖZELLİĞİ

Direnme

%0

Can/5sn

42

Mana/5sn

6

SKİLLER (BECERİLER)

Strike of Kings 1. Skill

Vahşi İksir

Fiziksel 

Slimz, ilkel içgüdülerini harekete geçirir. Sonuç olarak, Slimz’in sonraki her normal saldırısı %4 Maksimum Cana eşit olan hasar taşır. Hareket Hızı da 8 saniyeliğine %20 oranında artar. Her öldürme ya da asist, etki süresini 3 saniye uzatır.

Temel Hasar          : %4/%5/%6

Bekleme Süresi    : 44/36/28

Hareket Hızı          : 44/36/28

Mana Maliyeti       : 100

Strike of Kings 2. Skill

Atılım Diriliği

Fiziksel 

Slimz, belirtilen yere atlayarak, yere iniş yaptıktan sonra Fiziksel Saldırısını 50 artırır.

Savunma Artışı   : 50/60/70/80/90/100

Bekleme Süresi   : 5

Mana Maliyeti     : 75

Strike of Kings 3. Skill

Uçan Mızrak

Kontrol 

Slimz, uçan bir mızrak fırlatarak 150(+86)(+0) Büyü Hasarı verir ve hedefi 2.5 saniyeliğine sersemletir (bu rakam mızrağın uçtuğu mesafeye göre değişir). Düşmanı vurduktan sonra, Saldırı Hızı 5 saniyeliğine %25 oranında yükselir. Eğer mızrak bir düşman heroya isabet ederse bu etki 2 katına çıkar.

Temel Hasar        : 150/200/250/300/350/400

Bekleme Süresi   : 10

Mana Maliyeti     : 65

Strike of Kings Pasif Skill

Delme

(Pasif)  Fiziksel

Slimz, iki kez saldırdıktan sonra, sıradaki normal saldırısı, arkasındaki düşmanları hedef alan ve normal Fiziksel Hasara göre 1,3 kat daha fazla Delme etkisine sahip olur.

SLİMZ’İN HİKAYESİ

“Adalet, ticaretin altın kuralıdır!”

Slimz, Başlangıç Kalesi ve Gölgeler Ormanı arasındaki topraklarda çalışıyordu. Birçok tüccar gibi, daima “adalet” ilkesine kendini inandırmıştı. Ticaret için gerekli ortam oluşturulduğunda Slimz, o hep ön plana çıkardığı “adalet” anlayışı ile, iş ortaklarının servetlerini yavaşça tüketirdi. Başarılı bir tüccar olma düşüncesiyle Slimz, sınır bölgelerinde yapılan tüm işlemleri kontrolü altına alıp, bu gri diyarın hükümdarı olmuştu. Savaş patladıktan sonra ise Slimz, bu fırsatı farketmişti ve silah uzmanı Moen’, sınır bölgesinde Simya Kalesi’ni inşa etmeye ikna etmişti. Bu kale, savaşan erkekler, canavarlar ya da parasını verdikten sonra her müşteriye sürekli olarak silah ve teçhizat temin edilebilmesi için inşa edilmişti. Ne de olsa Slimz, tarafsız bir tüccardı.

Slimz için ticaret beklendiğinden de daha iyi gitti ve şaşırtıcı bir servete sahip oldu. Bununla birlikte savaşın yayıldığı alan da gittikçe büyümekteydi. Slimz, servetini ticaretin işleyişini korumak için, vahşi canavarlar, erkekler ve simya kuklalarından oluşan özel bir ordu kurma konusunda da iyi bir öngörüye sahipti. Maalesef Slimz için, Fallen’in en üst düzey komutanı olan Preyta, servetine ilk göz koyan kişi olmuştu. Slimz, dişlerinden çivilerine kadar her şeyi kullanarak savaştı. Destek için Uyanan Mech’e ve Omega’ya başvurmuştu. Ancak Simya Kalesini nihai kaderinden kurtaramadı. Uzun yıllardır biriktirdiği servet, tek bir gecede toz olup uçmuştu.

 

Zenginliğini ve statüsünü geri kazanma arzusuyla yanan Slimz, Gölgeler Ormanı’na döndü ve Tel’Annas, yani Ruh Kraliçesi ile yeni bir anlaşma imzaladı. Sözleşmeye göre: Kraliçe, Simya Kalesini yeniden almak için güçlerini harekete geçireceğini taahhüt ediyordu. Slimz ise Gölgeler Ormanını onun yokluğunda koruyor olacaktı.”Bana olan borcun günün birinde ödenecek!”

Yorumlar

yorumlar

Benzer yazılar